Челсі розгромно вибив Динамо з Ліги Європи / Новое Время

Челсі розгромно вибив Динамо з Ліги Європи

Жиру (праворуч) забив три м'ячі в ворота Динамо

REUTERS/Valentyn Ogirenko

Челсі на виїзді розгромив Динамо з рахунком 5:0 у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи після перемоги 3:0 в першій грі.

Вже на 5-й хвилині і так слабкі надії господарів на те, щоб відігратися, виявилися нежиттєздатними. Після подачі з кутового і зкидки на лінію воротарського Олів’є Жиру пробив у дотик точно в сітку воріт.

Наприкінці півгодини результат став 0:2. Після розрізаючої передачі від Маркоса Алонсо з лівого флангу Жиру ще одним ударом у дотик оформив дубль.

У доданий до першого тайму час Челсі зробив рахунок 3:0. Пройшла комбінація на вході в штрафну Динамо з правого флангу, на завершення якої Алонсо замкнув простріл Каллума Хадсона-Одоі точним ударом у сітку.

На початку другого тайму господарі втратили вірний шас забити, однак Сергій Сидорчук втратив подвійний момент, потрапивши в стійку.

В результаті ще два голи зумів забити Челсі. Спершу Жиру зробив хет-трик після подачі Вілліана, а потім Хадсон-Одоі скористався обрізкою Сідклея й передачею партнера.