Хет-трик Роналду вивів Ювентус у чвертьфінал Ліги чемпіонів — відео / Новое Время

Хет-трик Роналду вивів Ювентус у чвертьфінал Ліги чемпіонів — відео

Роналду (ліворуч) став героєм дуелі Ювентус — Атлетіко

REUTERS/Alberto Lingria

Ювентус завдяки трьом голам від Кріштіану Роналду обіграв у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Атлетіко 3:0 і за сумою двох матчів вийшов у наступний раунд.

Перший тайм залишився за господарями поля, які надійно заволоділи ініціативою і намагалися забити швидкий м’яч.

Відзначитися туринцям вдалося на 27-й хвилині. Після навісу з лівого флангу від Федеріко Бернардескі Кріштіану Роналду продавив візаві на правій стійці і пробив головою точно в сітку.

Ще до перерви португалець міг забивати вдруге, але цього разу пробив вище воріт після ще однієї подачі у виконанні партнерів.

Проте, Роналду вдалося це зробити на початку другого тайму. Після подачі з правого флангу португалець пробив по воротах, Ян Облак парирував кулю, але вже за лінією воріт — про це арбітру просигналізувала технологія взяття воріт.

Саме супербомбардир Ювентуса і приніс йому путівку до чвертьфіналу, коли після порушення Анхеля Корреа на Федеріко Бернардескі він реалізував пенальті на 86-й хвилині.