Україна увійшла у топ-6 одиночної змішаної естафети на Кубку світу з біатлону / Новое Время

Україна увійшла у топ-6 одиночної змішаної естафети на Кубку світу з біатлону

Італійці завоювали золото

IBU

Збірна України зайняла шосте місце у одиночній змішаній естафеті на восьмому етапі Кубка світу з біатлону у Солт-Лейк-Сіті (США).

У складі України виступили Юлія Джима та Дмитро Підручний. Українці зробили шість промахів та фінішували з відставанням від лідера на одну хвилину та 17, 9 секунди.

Переможцем стала Італія, за яку виступили Доротея Вірер та Лукас Хофер. Італійці зробили шість промахів та показали результат 35 хвилин і 27, 9 секунди.

Другими з відставанням на 22,9 секунди фінішували австрійці, за яких виступали Сімон Едер та Ліза Тереза.

Третьою фінішувала збірна Франції, у складі якої були Антонін Гігонна та Жюлі Сімон.