Український біатлоніст фінішував за крок від медалі на чемпіонаті світу / Новое Время

Український біатлоніст фінішував за крок від медалі на чемпіонаті світу

Переможцем став Йоханнес Бо

IBU

Український біатлоніст Дмитро Підручний фінішував четвертим у спринті в рамках чемпіонату світу, що проходить у шведському Естерсунді.

Дмитро Підручний відстав від Кантена Фійона Майє, який фінішував третім, лише на 0,3 секунди. Українець зумів впритул наблизитись до француза на останньому колі, відігравши 4 секунди, однак цього виявилося замало для бронзової медалі.

Переможцем гонки став норвежець Йоханнес Бо, який зробив один промах під час стрільби та пройшов дистанцію в 10 кілометрів за 24 хвилини і 37,6 секунди.

Срібло завоював російський біатлоніст Олександр Логінов.

Інші українці у гонці не вразили: Руслан Ткаленко фінішував 42-м, Артем Тищенко посів 81-е місце, а Віталій Труш показав 94-й результат.

Завтра, 10 березня, в рамках чемпіонату світу відбудуться жіноча та чоловіча гонки переслідування.